BELYSNING / Golvlampor / Golvlampbord 14077436
nr 1407 7436
Golvlampbord
Trä, 1920-tal. Höjd: 167cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:47:14
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)